Aksa Camii Kubbe Kaplama Sistemleri
Hakkımızda

Aksa Camii Kubbe Kaplama olarak Cami Kubbeleri, Vitray Cami Pencereleri, Cami Vitray Nakkaşlık, Camii Kubbesi Bakır Kaplama, Kubbe Alemleri, Camii Çinileri ve Yuvarlak Vitray Cami Pencerelerinin yanında Alçı Vitray Pencere uygulamaları ve konusunda alanında profesyonelleşmiş kadrosu ile sizlere sadece bulunduğumuz il içerisinde değil tüm Türkiye hatta gelen talepler doğrultusunda yurt dışında da hizmet vermektedir.

Kubbe binaların üzerlerini örtmek için kullanılan mimari bir sistem. Daire veya dörtgen binaların üzerini örtmekte kullanılan kubbe, genellikle dini mimaride kullanılmakla beraber, sivil ve askeri binalarda da yer almaktadır.

Bulunduğunuz web sayfamız içerisinde dilerseniz referans uygulamalarımızdan bazılarını inceleyebilir daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz menü başlığımızın altında ise sizlere sunmuş olduğumuz tüm profesyonel hizmet başlıklarımızı görebilir ve yine aynı şekilde inceleyebilirsiniz.

CAMİİ KUBBE KAPLAMA "BİZİM İŞİMİZ"